CRM Hizmetleri  olarak, Çağrı Merkezi sistemi kurarken iş süreçleriniz ve hedeflenen hizmet şekline göre alt yapı ve gerekli yazılımların seçilmesi konusunda profesyonel ekibimiz tarafından genel değerlendirme yapılmaktadır. Çağrı merkezi sisteminde müşteri hizmetleri ya da tele-satış, tele-pazarlama, sosyal medya ve whatsapp bilgi hattı gibi uygulamalarda performans kriterleri oluşturmak ve bu kriterlerin uygulanmasını takip etmek için gerekli raporlama ve denetim sistemlerini oluşturmak için gereken veriler ile ilgili danışmanlığınızı yapmaktadır.

CRM Hizmetleri  olarak, çalışılacak  iş ortamının hazırlanması, aydınlatma sisteminin uygunluğu, havalandırma sisteminin uygunluğu, akustik sistemin oluşturulması, ergonomik mobilya seçmi, dinlenme ve mola bölümünün nasıl hazırlanacağı, ses kesici bölmelerin nasıl olacağı, ideal kişi başı metrekare, çalışma alanına göre çalışan sayısı konularında danışmanlığınızı yürütmektedir.

CRM Hizmetleri, Çağrı Merkezinizde yapılacak işin niteliğine ve şirketin hedeflerine göre çağrı merkezi organizasyonu hazırlamak, hngi nitelik ve hangi yetkinliklere sahip elemanlar işe alınması, elemanların yönetilmesi ve desteklenmesi için performans takip ve denetim sistemi hazırlanması konularında danışmanlığınızı yürütmekteyiz.

Çağrı merkezi hizmetleri çok dinamik bir ortamda sürekli iyileştirilerek yapılması gerekmektedir. Mevcut sistemin gelişen teknolojik gelişmeler ışığında sürekli güncellenmeli ve eğitim ile desteklenmelidir. Bu anlamda her çalışanın performansını sürekli olarak değerlendirmek gerekmektedir. Kişi başı gelen çağrı, ortalama konuşma süresi, kaçırılan çağrı sayısı, tekrarlanan çağrılar, konuşma kalitesi, gibi birçok unsur takip edilmeli, ve gerekli eğitim ve yönlendirme ile iyileştirme yapılmalıdır. Çalışanların mola süresi, vardiya düzenlemelerinin nasıl yapılacağı ve eğitim ihtiyaçlarının nasıl karşılanacağı, çalışan personel motivasyon süreçleri konusunda danışmanlık hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

CRM Hizmetleri işinize uygun görev tanımına göre personel bulma, görüşmeleri gerçekleştirme ve gerekli eğitimlerin verilmesi konusunda da danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hemen Ara!