Dünyanın birçok ülkesinde kullanılan Kommo CRM Programı artık Türkiye’de. Kommo CRM Programı  ile sektörün birçok ihtiyacını karşılıyor ve tüm satış süreçlerinizi tek ekrandan yönetebileceğiniz Omnichannel çözümler sunuyoruz.

CRM Hizmetleri, Özellikle Uluslararası Sağlık Turizmi alanında hizmet veren kurumların daha çok hastaya ulaşmaları, var olan hastaların memnuniyetini artırmak ve çağrı merkezinizi (satış ekibinizi) yönetmeniz için ihtiyacınız olan araçları sunmaktadır. Böylece hizmet verdiğimiz müşterilerimizin satış hedeflerini yakalamaları için verimlilik ve kaliteye önem veren mükemmel CRM hizmetleri sunabilmekteyiz. Müşterilerimize, müşterileri, ürünleri ve pazarları kontrol etmelerine, satışlarını izlemelerine ve satış hedeflerini yakalamalarına yardımcı olacak CRM çözümleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

CRM Hizmetleri, müşterilerimizin başarısını artırmak ve satış hedeflerini yakalamalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. CRM Hizmetleri Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en son teknolojileri kullanmaktadır. Müşterilerimize özel olarak yapılan analizler ile müşteri ilişkilerini geliştirmelerine yardımcı olacak CRM çözümleri sunmak için çalışıyoruz.

CRM Hizmetleri alanında deneyimli teknik personeli ile satış ve satış sonrasında 7/24 destek vermektedir.

CRM Hizmetleri; Kommo CRM Programı’nın Türkiye “Official Partner” olarak Sağlık alanında 20 yıla yakın deneyimi olan KRK Akademi Çağrı Merkezinin bir oluşumudur.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve taleplerine karşılık vermek için müşteri ilişkileri yönetiminde lider olmak için çalışmak.

Müşteri memnuniyetini önceleyerek, en iyi CRM hizmetleri sunmak için müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutmak ve kaliteli ürünler geliştirmek. Teknolojiyi kullanarak en etkin ve verimli çözümler sunmak ve kurumsal müşteri ilişkilerini geliştirmek. Müşteri hizmetlerimizin sürekli geliştirilmesi için modern teknolojileri kullanmak ve müşteri odaklı yaklaşımlar geliştirmek.

Hemen Ara!